Wizyt Policjanta w przedszkolu

  • PDFDrukujEmail

W piątek 4.10.2016 w naszym przedszkolu gościliśmy  pana Policjanta , który przyszedł w towarzystwie sierżanta "Pyrka". Pan Policjant przeprowadził z  dziećmi rozmowę na temat bezpiecznego poruszania się podczas spacerów i wycieczek po drogach, bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem z dorosłymi. Mówił o telefonach alarmowych, przestrzegał dzieci przed kontaktami z nieznajomymi. Następnie dzieci zadawały mnóstwo pytań naszemu gościowi. Dzieciom bardzo podobała się ogromna maskotka, której to każdy przedszkolak uścisnął łapkę.

foto.jpg - 73.22 Kb

dsc_0163.jpg - 115.23 Kb\

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: 62 78 222 36
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

Home

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools