Dzień Edukacji Narodowej

  • PDFDrukujEmail

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 PAŹDZIERNIKA W NASZYM PRZEDSZKOLU TRADYCYJNIE JAK CO ROKU ODBYŁY SIĘ OBCHODY  „DNIA EDUKACJI NARODOWEJ” .JEDNAK W TYMROKU PRZYBRAŁY ONE NIECO INNĄ FORMĘ, BOWIEM OPRÓCZ RECYTOWANIA WIERSZY I ŚPIEWANIA PIOSENEK PRZEZ DZIECI ,CZYNNY UDZIAŁ WZIĘŁY RÓWNIEŻ PANIE ,KTÓRYCH ZADANIEM BYŁO MIN. RYSOWANIE ”MISIA” WEDŁUG INSTRUKCJI DZIECI CZY TEŻ WSPÓLNE ŚPIEWANIE PIOSENKI PT „TANIEC DLA PAŃ ” WRAZ Z UKŁADEM CHOREOGRAFICZNYM. UROCZYSTOŚĆ PRZEBIEGAŁA W MIŁEJ ATMOSFERZE, A NA TWARZACH PAŃ I DZIECI GOŚCIŁ UŚMIECH. NA ZAKOŃCZENIE DZIECI WRĘCZYŁY WSZYSTKIM PRACOWNIKOM PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKA UPOMINEK W POSTACI KWIATKA. NASTĘPNIE PANI DYREKTOR MARIA BORYCZKA I V-CE DYREKTOR MAŁGORZATA ZAZULA WRĘCZYŁY PRACOWNIKOM NAGRODY DYREKTORA .GOŚCIEM HONOROWYM TEGOROCZNYCH UROCZYSTOŚCI BYŁA PANI MARCELA  KOZICA - CZŁONKINI RADY RODZICÓW. WYSTĘP ARTYSTYCZNY PRZYGOTOWANY ZOSTAŁ PRZEZ GRUPĘ VII POD OPIEKĄ PAŃ: ANETY MACHELAK I MAGDY KŁODNICKIEJ.

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: 62 78 222 36
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

Home

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools