11 Listopada

  • PDFDrukujEmail

W dniu 10.11.2016r o godz.10.00 , dzieci  z naszego przedszkola 5-latki z grupy V, wystąpiły w akademii z okazji 11-Listopada . Zaprezentowały swoje umiejętności  muzyczne i taneczne, deklamując wiersze , śpiewając piosenki. Cały program związany był  tematycznie z Polską, która  11 listopada 1918r odzyskała niepodległość.

Celem akademii było kształtowanie postawy, szacunku do historii naszego kraju, symboli narodowych oraz poszerzenie wiedzy na temat własnej ojczyzny. Podczas uroczystości panowała poważna atmosfera. Występ  dzieci oddał treści i znaczenie uroczystości - 11 listopada Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Cały program przygotowała wychowawczyni grupy mgr Dorota Solecka natomiast wystrój holu przygotowały nauczycielki mgr Bożena Parzybót i Katarzyna Jurczyk.

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: 62 78 222 36
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

Home

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools