W dniu 25 listopada 2016 (piątek) dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja.

Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi  pluszakami. Opowiadały serdecznie o swoich maskotkach, obejrzały prezentację o różnego rodzaju misiach, które występują na świecie oraz o tych pluszowych, które ma każde z nich w domu :) Po prezentacji multimedialnej dzieci mogły obejrzeć kultową bajkę o "Misiu Uszatku", którą to oglądały z wielkim zaciekawieniem. Na koniec każde z dzieci pokolorowało wybrany obrazek ulubionego "pluszaczka". Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i  radości.

Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

HomeDZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA