Konkurs "Sport to zdrowie"

W dniu 18.11.2016r. w naszym przedszkolu nastąpiło rozwiązanie konkursu plastycznego dla dzieci i rodziców pt. ”Sport to zdrowie”. Konkurs był nawiązaniem do zadania głównego jakie placówka realizuje w roku szkolnym 2016/2017 „ Przedszkolak Ci powie - ruch to zdrowie”. Celem konkursu było kształtowanie właściwych nawyków dbania o zdrowie oraz promowanie postaw prozdrowotnych, a także m.in. czerpanie radości ze wspólnej pracy rodziców i dzieci. Wpłynęła bardzo duża ilość prac (53 prace) wykonanych różnymi technikami plastycznymi. Wszystkie prace zostały wykonane z ogromną starannością i pomysłowością. Trudno było wyłonić spośród nich tą jedną najlepszą, dlatego postanowiono, że wszystkie prace zostaną wyróżnione.

Wręczenie nagród poprzedziło odczytanie wiersza przez panią Dominikę Sikora pt. "Elementarz sportowy". Każde z autorów prac otrzymało dyplom oraz niespodziankę w postaci kolorowanki. Prace można było oglądać w przedszkolnym holu do 1 grudnia 2016r.

Konkurs przygotowały nauczycielki : Maria Waloszczyk, Bożena Parzybót, Dorota Solecka, Katarzyna Lemanik, Dominika Sikora.

HomeKONKURS "SPORT TO ZDROWIE"