Jasełkowe spotkania

„Jest taki dzień...” dobrze znany każdemu z nas, jedyny w swoim rodzaju, który skupia naszą uwagę u schyłku każdego roku, kiedy na świecie króluje mroźny grudzień. To ważny czas również dla dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Kępnie. Po długich przygotowaniach, we współpracy z rodzicami, a nie rzadko również z dziadkami naszych dzieci, nadszedł oczekiwany czas, kiedy można zaśpiewać wreszcie jest, już doczekaliśmy się.... w kolejnych dniach, poczynając od 13 do 16 grudnia, przedszkole odwiedzali goście, dla których dzieci, z wszystkich grup przedszkolny i żłobkowych przygotowały świąteczne jasełka. W uroczy, tylko dzieciom dostępny sposób, przedstawiły najważniejsze elementy związane ze Świętami Bożego Narodzenia, w piosenkach, wierszach, tańcach i życzeniach, dostarczając swoim rodzicom, ale i paniom powodu do wzruszeń.

Gr I, II, III

Grupa V