MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

  • PDFDrukujEmail

W śnieżny wtorek 6 grudnia dzieci z Naszego Przedszkola wspólnie oczekiwały przyjścia świętego Mikołaja. Oglądając przedstawienie przygotowane przez dzieci z grupy IV oraz panie E. Ślęk i K. Jurczyk czekały na tego Sympatycznego Gościa. Uśmiechom i radości nie było końca gdy po wspólnym zaśpiewaniu piosenki na hol przedszkolny zawitało dwóch Mikołajów. Zaprosili Oni dzieci do udziału w spektaklu "Przybysze z planety Zangular" na Hali KOSiR, dokąd dzieci udały się autobusami. Po powrocie do Przedszkola Mikołaje odwiedzili każdą grupę, wręczyli podarunki oraz zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie. Obiecali, że za rok znowu przybędą do Naszego Przedszkola.

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: 62 78 222 36
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

Home

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools