Spotkanie z bajką w najmłodszych grupach

Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła.” - twierdzi Wisława Szymborska, a my zgadzając się z tym stwierdzeniem, w  ramach akcji: CAŁA POLSKA  CZYTA DZIECIOM, 10 stycznia 2017r. zaprosiliśmy do naszego przedszkola rodzica na  spotkanie z bajką, dla najmłodszych grup przedszkolnych (I, II i III) . Zaproszenie do czytania dzieciom przyjęła pani Dominika Rybczyńska, mama  Szymona i Igi. Spotkaniu towarzyszyła miła atmosfera, zaciekawienie bajką, którą dzieci same wybrały. Za swoje zaangażowanie pani Dominika otrzymała gromkie brawa i pamiątkowy upominek, a radości ze spotkania nie da się ukryć, wystarczy spojrzeć na zdjęcia. Gratulujemy odwagi, zapraszamy do współpracy kolejnych rodziców, a może i dziadków.

HomeSPOTKANIE Z BAJKĄ W GRUPACH NAJMŁODSZYCH