Przedszkolny przegląd układów ruchowo-tanecznych

  • PDFDrukujEmail

W czwartek 16.03.2017 odbył się w naszym przedszkolu przegląd układów ruchowo-tanecznych. Celem tego przeglądu było zachęcenie dzieci do aktywnego stylu życia, ukazanie różnych form ruchu, wdrażanie do dobrej zabawy. W przeglądzie tym wystąpiły wszystkie grupy przedszkolne. Każda z grup przedstawiła swój układ ruchowy do wybranej muzyki, oraz zaprezentowała się w kolorowych sportowych strojach. Występy dzieci nagradzane były gromkimi brawami oraz wysokimi notami jurorów. Na koniec uczestnicy przeglądu otrzymali drobne upominki oraz wspólnie zatańczyli ulubiony taniec "Czekolada"

 

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: 62 78 222 36
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

Home

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools