Spotkanie z absolwentką przedszkola - Klaudią Powagą

Dnia 19.06.2017r. gościem w Przedszkolu Samorządowym Nr 2 w Kępnie była jego absolwentka – Klaudia Powaga. Obecnie jest ona bramkarką w reprezentacji Polski w drużynie piłki ręcznej w kategorii B. Do Przedszkola Nr 2 uczęszczała w latach 2000-2004, które bardzo miło wspomina. Wizyta absolwentki  związana była  z podsumowaniem Planu Rocznego, który w tym roku szkolnym był pod hasłem ,,PRZEDSZKOLAK CI POWIE – RUCH TO ZDROWIE”. Klaudia opowiedziała dzieciom jaką drogę przebyła aby osiągnąć taki sukces.   Dzieci z dużym zainteresowaniem oglądały oryginalny strój w jakim gra mecze, a także  medale i różne trofea, które w swojej karierze zdobyła.  Klaudia zachęcała dzieci do uprawiania sportu od najmłodszych lat, spełniania swoich marzeń i nie podawania się nawet przy różnych trudnościach.  Klaudii to się udało – bardzo serdecznie gratulujemy i cieszymy się z jej sukcesów.