Dzień Przedszkolaka 2017

  • PDFDrukujEmail

„Wszystkie przedszkolaki to fajne dzieciaki!” – pod takim hasłem 20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji na placu przedszkolnym zebrały się tego dnia wszystkie przedszkolaki wraz z Paniami Nauczycielkami, które wyjątkowo również mogły poczuć się jak dzieci – barwnie ubrane, z kolorowymi balonami w ręku, chętnie włączyły się w tańce, śpiew i radosne okrzyki. Dla dzieci przygotowano mnóstwo atrakcji i zabaw ruchowych. Wybraliśmy się także na wspólny – radosny i kolorowy spacer po Kępnie. Dzięki temu cała okolica mogła dowiedzieć się, że tego dnia wszystkie Przedszkolaki mają swoje święto. Po powrocie do przedszkola na dzieci czekała słodka niespodzianka.

 

AR


 

 

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: 62 78 222 36
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

Home

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools