Zajęcia dla 6-latków w Bibliotece Publicznej w Kępnie

  • PDFDrukujEmail

Samorządowa Biblioteka Publiczna w Kępnie oddział dla Dzieci i Młodzieży zorganizowała zajęcia dla 6 - latków. Miały one na celu aktywizację dzieci i rozwijanie zainteresowań czytelniczych. Dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w tych zajęciach. Prowadząca wyjaśniła dzieciom co to jest biblioteka, zachęcała do korzystania z biblioteki. Następnie przeczytała fragment bajki o Kubusiu Puchatku. Dzieci brały udział w zabawach zorganizowanych przez Panią Bibliotekarkę. Zajęcia te bardzo podobały się dzieciom, które zapewniały, że chętnie wezmą udział w kolejnym takim spotkaniu.

 

AR

 

bp1.jpg - 85.08 Kb

bp2.jpg - 68.43 Kb

bp5.jpg - 72.67 Kb

 

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: 62 78 222 36
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

Home

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools