Pasowanie na Przedszkolaka 2017

24 października w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka wszystkich dzieci, które po raz pierwszy rozpoczęły edukację przedszkolną. Dzieci zaprezentowały się rodzicom w pięknym programie artystycznym z piosenkami, wierszami i tańcami. Następnie złożyły ślubowanie oraz przeszły przez symboliczną bramę, trzymaną przez dzieci ze starszej grupy. Wtedy nastąpiła uroczysta chwila pasowania - pani wicedyrektor Małgorzata Zazula specjalnym zaczarowanym ołówkiem pasowała każdego malucha na przedszkolaka. Swoją przysięgę tradycyjnie złożyli także rodzice. Na koniec dzieci otrzymały słodkie upominki, pamiątki oraz dyplom.
Zarówno dla dzieci jak i dla rodziców był to dzień bardzo uroczysty, ale także pełen wzruszeń, który na długo pozostanie w ich pamięci.

AR