W poniedziałek 6. listopada 2017 r. dzieci z naszego przedszkola wyruszyły do kępińskiego Kina Sokolnia na spotkanie z aktorami z Fundacji Ostrowskiego Teatru Piosenki. Dzieci miały okazję obejrzeć ciekawe przedstawienie pod tytułem „Świnki Trzy i...” (reżyseria, scenariusz i teksty piosenek – Adam Wasiela; aranżacja muzyczna – Marek Raczycki). Bohaterowie bajki – Pieniążek, Artystka i Mądrala, to trzy małe świnki, które postanowiły wyruszyć w świat, by spełniać swe marzenia i poszukać bezpiecznego domu. Oprawa muzyczna i śpiew aktorów dały dzieciom niezapomniane wrażenia. Mali widzowie chętnie włączali się w akcję, reagując bardzo emocjonalnie na sytuację na scenie oraz odpowiadając na pytania aktorów. Dzieci miały także możliwość podać rękę aktorom, a na koniec zrobić z nimi pamiątkowe zdjęcia.

AR

Home"Świnki Trzy i..." - przedstawienie Fundacji Ostrowskiego Teatru Piosenki w Kinie Sokolnia w Kępnie