„Na krańcu świata – przygody Misia i Kacpra Pirata” - przedstawienie krakowskiego Teatru „Maska”

  • PDFDrukujEmail

 

We wtorek 7. listopada 2017 r. nasze przedszkole odwiedzili aktorzy z krakowskiego Teatru „Maska”. Dzieci miały okazję obejrzeć przedstawienie pt. „Na krańcu świata – przygody Misia i Kacpra Pirata”. Spektakl wywarł na przedszkolakach duże wrażenie i wzbudził wiele pozytywnych emocji. Aktorzy zapraszali widzów do udziału w niektórych fragmentach przedstawienia, zachęcali do gimnastyki i wielokrotnie wzbudzali salwy śmiechu. Aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

 

AR

 

 

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: 62 78 222 36
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

Home

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools