Akcja "Misie Ratownisie"

  • PDFDrukujEmail

W biurze poselskim Poseł na Sejm Bożeny Henczycy w Kępnie zbierano pluszaki, które staną się ratownikami. Po skończonej akcji, maskotki zostaną przekazane dla okolicznych Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie.

"Misie Ratownisie" przekazywane są przez strażaków dzieciom poszkodowanym w wypadkach oraz innych zdarzeniach losowych. Pluszaki, spełnią w takim przypadku rolę "przytulacza" i "pocieszacza", który pomoże odwrócić uwagę od tej trudnej sytuacji..

Do akcji włączyły się również dzieci z naszego przedszkola.
Jesteśmy pod wrażeniem ilości zebranych pluszaków.
Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za udział w akcji!

 

 

AR

 

 

 

 

 

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: 62 78 222 36
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

Home

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools