Zbiórka dla schroniska

  • PDFDrukujEmail

 

 

Od 16.10 do 17.11.2017 r. w naszym przedszkolu trwała zbiórka karmy, koców i akcesoriów dla zwierząt ze schroniska w Wysocku Wielkim. Akcję zorganizowała, jak co roku o tej porze, młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Przemysła II w Kępnie. 20 listopada nasze przedszkole odwiedzili wolontariusze Klubu Ośmiu Wspaniałych, którym przedszkolaki uroczyście przekazały zebrane dary dla czworonożnych przyjaciół w potrzebie. Dzieci zaśpiewały piosenkę o jamniczku, a całemu występowi towarzyszyły żywe maskotki dwóch piesków, które wykonały radosny taniec, w podziękowaniu za pomoc. Bardzo dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za udział w akcji!

 

AR

 

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: 62 78 222 36
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

Home

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools