Światowy Dzień Pluszowego Misia

  • PDFDrukujEmail

 

W piątek, 24 listopada w naszej placówce obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi maskotkami. Śpiewom, tańcom i uśmiechom nie było końca, ponieważ na przedszkolaków i ich pluszowych towarzyszów czekało mnóstwo atrakcji – zadbali o to specjalni goście: Dobra Wróżka, Pani Jesień oraz najważniejsza postać w tym dniu, czyli ogromny Pluszowy Miś. Wszyscy z zaciekawieniem słuchali bajek, czytanych przez nauczycieli. Nie zabrakło także słodkiego upominku dla wszystkich dzieci, a na zakończenie tego radosnego dnia każdy wykonał dla swojego misia medal, upamiętniający ten uroczysty dzień.

 

AR

 

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: 62 78 222 36
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

Home

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools