"Z Misiem Uszatkiem w przedszkolu" - Cała Polska Czyta Dzieciom

Z Misiem Uszatkiem w przedszkolu

Dnia 23 XI 2017 roku uczennice L.O. nr 1 w Kępnie z klasy II D: Julia Hanke, Natalia Hoja i Maja Królak wraz z nauczycielką języka polskiego mgr Pauliną Pacyną-Dawid odpowiedziały na zaproszenie nauczycielki Agnieszki Matei i odwiedziły nasze przedszkole. W ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom czytały historie poświęcone Misiowi Uszatkowi – bohaterowi książki Czesława Janczarskiego. Przygody Misia rozgrywały się w przedszkolu i dotyczyły utrwalania prawidłowych zachowań, np. sprzątania śmieci czy zdrowego odżywiania się. Dzieci z oddziałów I, II i III wraz z Panią wicedyrektor – p. Małgorzatą Zazulą i nauczycielkami – p. Agnieszką Mateją, p. Magdą Kłodnicką oraz p. Anetą Machelak oklaskami podziękowały młodzieży za miłą wizytę. Zatem do zobaczenia w przyszłym roku!

Home"Z Misiem Uszatkiem w przedszkolu" - Cała Polska Czyta Dzieciom