"Z Misiem Uszatkiem w przedszkolu" - Cała Polska Czyta Dzieciom

  • PDFDrukujEmail

Z Misiem Uszatkiem w przedszkolu

Dnia 23 XI 2017 roku uczennice L.O. nr 1 w Kępnie z klasy II D: Julia Hanke, Natalia Hoja i Maja Królak wraz z nauczycielką języka polskiego mgr Pauliną Pacyną-Dawid odpowiedziały na zaproszenie nauczycielki Agnieszki Matei i odwiedziły nasze przedszkole. W ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom czytały historie poświęcone Misiowi Uszatkowi – bohaterowi książki Czesława Janczarskiego. Przygody Misia rozgrywały się w przedszkolu i dotyczyły utrwalania prawidłowych zachowań, np. sprzątania śmieci czy zdrowego odżywiania się. Dzieci z oddziałów I, II i III wraz z Panią wicedyrektor – p. Małgorzatą Zazulą i nauczycielkami – p. Agnieszką Mateją, p. Magdą Kłodnicką oraz p. Anetą Machelak oklaskami podziękowały młodzieży za miłą wizytę. Zatem do zobaczenia w przyszłym roku!

 

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: 62 78 222 36
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

Home

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools