Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Kraina Dziecięcych Emocji”

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

„Kraina Dziecięcych Emocji”

1 grudnia 2017 roku w naszym przedszkolu nastąpiło rozstrzygnięcie  konkursu plastycznego pt. „Kraina Dziecięcych Emocji”. Konkurs był adresowany dla dzieci i ich rodziców. Głównym celem konkursu było kształtowanie wyrażania własnych emocji w pracach plastycznych.

Do konkursu zgłoszono 48 prac. Wszystkie prace były wyjątkowe, wykonane starannie i pomysłowo, prezentowały różne techniki plastyczne. Wszystkie prace można było podziwiać w holu przedszkolnym na wystawie od 1 do 6 grudnia.

Trudno było wyłonić spośród nich tą jedną najlepszą, dlatego postanowiono, że wszystkie prace zostaną wyróżnione. Autorzy prac otrzymali dyplom oraz niespodziankę w postaci kolorowanki.

Podczas rozstrzygnięcia konkursu w holu przedszkolnym towarzyszyli nam rodzice, którzy pomagali swoim pociechom w wykonaniu pracy.

Serdecznie dziękujemy dzieciom, ich rodzicom za udział w konkursie i zachęcamy do dalszej przygody plastycznej!

Konkurs przygotowały nauczycielki: Agnieszka Mateja, Magda Kłodnicka, Katarzyna Jurczyk i Aneta Machelak.

HomeRozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Kraina Dziecięcych Emocji”