Mikołajki 2017

  • PDFDrukujEmail

 

Mikołajki to dzień bardzo wyczekiwany przez wszystkie dzieci. Jest to bowiem jedyna okazja w roku, kiedy mogą one zobaczyć się ze św. Mikołajem. Nasze przedszkolaki spodziewając się odwiedzin tego wyjątkowego Gościa, przygotowywały się już do tego spotkania bardzo długo. Chciały bowiem jak najserdeczniej przywitać tak wyjątkową osobę, jaką jest św. Mikołaj. Gdy nadszedł ten dzień dzieci z niecierpliwością wyczekiwały upragnionego Gościa. Jakie było ich zaskoczenie, kiedy okazało się, że Mikołajów jest aż dwóch!. Ich widok wywołał ogromne emocje i sprawił, że na buziach wszystkich dzieci pojawiły się radosne uśmiechy. Nasze przedszkolaki nie zapomniały jednak zaprezentować się z jak najlepszej strony. Krótkie przedstawienie teatralne, z eflami i czarodziejem w roli głównej, zapowiedziało występ muzyczny wszystkich przedszkolaków. Dzieci zaśpiewały Mikołajom o tym, jak to cały rok czekały na to spotkanie i jak bardzo się starały być bardzo, bardzo grzeczne. Nasi niezwykli goście byli niezmiernie zadowoleni, dlatego podczas odwiedzin w salach przedszkolnych, obdarowali wszystkie dzieci wspaniałymi prezentami. Niestety grudzień to dla każdego Mikołaja bardzo pracowity czas, dlatego Mikołaje musiały ruszyć w dalszą drogę. Jednak wkrótce powrócili do naszego przedszkola, tym razem konno. Cóż to byłą za niespodzianka!

Do zobaczenia za rok Mikołaju!

gr. II

gr. III

gr. IV

gr. V

gr. VI

gr. VII

gr. VIII

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: 62 78 222 36
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

Home

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools