Przedszkolaki w Klubie Seniora „Pod Żurawiem” w Kępnie

  • PDFDrukujEmail

 

14 grudnia nasze przedszkolaki z grupy III wraz z wychowawcą panią Agnieszką Mateja odwiedziły Klub Seniora „Pod Żurawiem” w Kępnie. Przedszkolaki wybrały się tam, by złożyć członkom klubu życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Dzieci zaprezentowały program artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję. Seniorzy entuzjastycznie reagowali na występy przedszkolaków nagradzając dzieci gromkimi brawami. Za piękny występ dzieci zostały obdarowane słodyczami.

Spotkanie odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze, wniosło wiele radości i wzruszeń. Było również znakomitą okazją do kształtowania szacunku do osób starszych.

 

 


 


 


Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: 62 78 222 36
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

Home

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools