Z wizytą w Domu Dziecka

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Jan Paweł II

W tym roku postanowiliśmy obdarować słodyczami dzieci, które mieszkają w Domu Dziecka w Ostrzeszowie. Zbiórka trwała od 12 – 20 grudnia. Nasi kochani rodzice razem ze swoimi dziećmi dostarczyli nam słodkie rozmaitości.

Nie spodziewaliśmy się takiej odpowiedzi. Ku naszemu zaskoczeniu zebraliśmy kilkadziesiąt paczek pełnych m.in.: czekoladek, cukierków, batoników, ciasteczek, lizaków, gum, wafelków, żelków, galaretek czy pierników.

W czwartek 21 grudnia Pani wicedyrektor Małgorzata Zazula i dwie nauczycielki: Agnieszka Mateja i Magda Kłodnicka przekazały „kosze pełne słodkich podarunków” wraz z serdecznymi życzeniami Bożonarodzeniowymi Pani Dyrektor i dzieciom z Domu Dziecka w Ostrzeszowie. Wierzymy, że udało nam się podarować dzieciom odrobinę radości na nadchodzące święta.

Pragniemy podziękować wszystkim rodzicom, którzy przyczynili się do tej pięknej akcji dzielenia się z innymi.

„PODZIĘKOWANIE ZA DAR SERCA”

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY
WSZYSTKIM WSPANIAŁYM RODZICOM, DZIECIOM ,
KTÓRZY POMOGLI NAM W ZBIÓRCE SŁODYCZY
DLA DZIECI Z DOMU DZIECKA W OSTRZESZOWIE

OKRZYKI RADOŚCI, UŚCISK PEŁEN UCZUCIA I SZCZERY UŚMIECH
TO NAJLEPSZY DOWÓD NA TO, JAK MAGICZNE MOGĄ BYĆ
ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

DZIĘKUJEMY ZA OKAZANE SERCE!

HomeZ wizytą w Domu Dziecka