Bal karnawałowy 2018

W czwartek 8 lutego w naszym przedszkolu odbył się Karnawałowy Bal Przebierańców. Tego dnia wszystkie dzieci – chłopcy i dziewczynki, młodsi i starsi, przedszkolaki i dzieci ze Żłobka – wszyscy razem bawili się wesoło na przedszkolnym holu, który z tej okazji został specjalnie przystrojony. Dzięki dekoracjom, balonikom i kolorowym światełkom zamienił się on w magiczną salę balową. Zabawę poprowadził DJ – wodzirej, który zadbał o taneczną muzykę oraz poprowadził kilka zabaw ruchowych, w których wszyscy chętnie brali udział. Nie zabrakło także pysznego poczęstunku dla wszystkich, w tym oczywiście pączków, z okazji „Tłustego Czwartku”. Dzieci i panie były tego dnia nie do poznania, gdyż każdy postarał się o karnawałowe przebranie. Ten oryginalny wygląd uwiecznił zaproszony do przedszkola pan fotograf. Wesoło nam minął ten dzień! Aż żal było kończyć tę kolorową zabawę.

ba2.jpg - 77.62 Kb

ba1.jpg - 80.41 Kb