Bal karnawałowy 2018

  • PDFDrukujEmail

W czwartek 8 lutego w naszym przedszkolu odbył się Karnawałowy Bal Przebierańców. Tego dnia wszystkie dzieci – chłopcy i dziewczynki, młodsi i starsi, przedszkolaki i dzieci ze Żłobka – wszyscy razem bawili się wesoło na przedszkolnym holu, który z tej okazji został specjalnie przystrojony. Dzięki dekoracjom, balonikom i kolorowym światełkom zamienił się on w magiczną salę balową. Zabawę poprowadził DJ – wodzirej, który zadbał o taneczną muzykę oraz poprowadził kilka zabaw ruchowych, w których wszyscy chętnie brali udział. Nie zabrakło także pysznego poczęstunku dla wszystkich, w tym oczywiście pączków, z okazji „Tłustego Czwartku”. Dzieci i panie były tego dnia nie do poznania, gdyż każdy postarał się o karnawałowe przebranie. Ten oryginalny wygląd uwiecznił zaproszony do przedszkola pan fotograf. Wesoło nam minął ten dzień! Aż żal było kończyć tę kolorową zabawę.

ba2.jpg - 77.62 Kb

ba1.jpg - 80.41 Kb

ba4.jpg - 48.30 Kb

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: 62 78 222 36
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

Home

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools