DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

  • PDFDrukujEmail

20 września to ważna data dla każdego przedszkolaka. Tego dnia obchodzimy bowiem Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.
Z tej okazji, wszystkie dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy, w ogrodzie, gdzie zostały zorganizowane zabawy i tańce. Punktem obowiązkowym obchodów było wspólne odśpiewanie hymnu przedszkolaka.
Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.

 

 

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: +48 696 061 343
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

Home

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools