WYCIECZKA 6 LATKÓW DO URZĘDU POCZTOWEGO

  • PDFDrukujEmail
WYCIECZKA 6 LATKÓW DO URZĘDU POCZTOWEGO
W piątek 18. 10. 2019 r grupa VII i VIII udała się do Urzędu Pocztowego w Kępnie. Naczelnik poczty pan Andrzej Weiss powitał i oprowadził przedszkolaki po budynku. Pokazał miejsce, gdzie nadawane są listy i paczki, następnie skąd samochody rozwożą nadane paczki. Kolejne miejsce, to szereg półek skąd listonosze zabierają korespondencje i dostarczają je do domów w Kępnie i okolicach. Mówił też, jak trzeba zaadresować   korespondencję.  Dzieciom bardzo podobała się wizyta. Na koniec przedszkolaki zostały poczęstowane słodką niespodzianką.

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: +48 696 061 343
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

HomeWycieczka 6 - latków do Urzędu Pocztowego

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools