WIZYTA KĘPIŃSKIEJ POLICJI

  • PDFDrukujEmail

29 października 2019r. nasze przedszkole odwiedziła Kępińska Policja. Podczas spotkania dzieci rozmawiały o bezpieczeństwie na drodze – jak prawidłowo przechodzić przez przejście dla pieszych, sygnalizacje świetlne, a także o bezpiecznej podróży w fotelikach samochodowych. Przedszkolaki dowiedziały się jak wygląda codzienna praca policjanta. Miały możliwość zobaczenia podstawowych elementów wyposażenia funkcjonariuszy. Największą atrakcją dla dzieci był radiowóz policyjny oraz sierżant Pyrek – maskotka Wielkopolskiej Policji .

 

 

 

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: +48 696 061 343
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

HomeWizyta kępińskiej Policji

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools