Obchody Narodowego Święta Niepodległości

  • PDFDrukujEmail

8 listopada br grupa V i VI wraz ze swoimi Paniami przygotowała uroczysty występ z okazji 101. rocznicy odzyskania  przez Polskę Niepodległości. Słowem, tańcem i piosenką oddały szacunek symbolom narodowym, symbolom walki o wolność i zwycięstwo oraz miłość do Ojczyzny. Można było zobaczyć łezkę wzruszenia w oku zaproszonych gości, co świadczyło o tym, że z pewnością ta uroczystość zapadnie wszystkim głęboko w pamięć. Na koniec uroczystości cała społeczność przedszkolna wraz z rodzicami odśpiewała Hymn państwowy. Było uroczyście, kolorowo! Biało - czerwono!

 

fot. Katarzyna Rybczyńska
 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: +48 696 061 343
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

Home

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools