Występ dzieci z grupy VII na kępińskim Jarmarku

  • PDFDrukujEmail

W sobotę 14 grudnia podczas tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego na kępińskim rynku dziewczynki z grupy VII pod kierunkiem pani Dominiki Sikory i pani Aleksandry Góreckiej zaprezentowały na scenie swoje umiejętności taneczno-wokalne. Nasze przedszkolaki wykonały taniec ,,Śnieżynek” oraz zaśpiewały piosenkę pt. ,,Zbliżają się święta”. Dziewczynki swoim tańcem i śpiewem wprowadziły zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. Po występie nasze ,,Śnieżynki” w nagrodę otrzymały cukierki i wraz z rodzicami zostały zaproszone na słodki poczęstunek do Ratusza.

 

 

 


Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: +48 696 061 343
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

Home

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools