Wręczenie nagród w konkursie plastycznym "Moja Babcia i mój Dziadek"

  • PDFDrukujEmail

Konkurs plastyczny pt. „Moja Babcia i mój Dziadek” został zorganizowany przez Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Kępnie, reprezentowane przez nauczycieli: Juliannę Jagieniak, Katarzynę Pientak oraz Annę Rybczyńską. Zadaniem konkursowym było wykonanie dowolną techniką portretu swoich dziadków. Do jury konkursowego dotarło wiele pięknych i bardzo różnorodnych prac. Dlatego niezwykle trudno było wyłonić jednego zwycięzcę. Jury postanowiło więc nagrodzić wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i upominek, wręczone uroczyście przez organizatorów oraz Panią Dyrektor i Panią Wicedyrektor przedszkola Samorządowego Nr 2. Wystawę prac konkursowych można było podziwiać na hollu przedszkolnym. Wszystkim laureatom gratulujemy i serdecznie dziękujemy także Rodzicom za udział i zaangażowanie!

 

 

 

 

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: +48 696 061 343
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

HomeWręczenie nagród w konkursie plastycznym "Moja Babcia i mój Dziadek"

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools