Konkurs Plastyczny "Wesoła Pisanka"

  • PDFDrukujEmail

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, Zając Wielkanocny już zagląda przez okno, a w domach dzieci z grupy VI niemałe zamieszanie – Pisankowy zawrót głowy! Dlaczego? Ponieważ dzieci, mimo że daleko od przedszkola, wzięły udział w konkursie plastycznym, skierowanym do dzieci z grupy VI Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Kępnie. Cele tego konkursu to: upowszechnianie i pielęgnowanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi oraz umożliwienie dzieciom prezentacji własnych dokonań twórczych. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu jajeczka wielkanocnego w dowolnym formacie i dowolną techniką.

 

Do konkursu zgłosiło się 11 dzieci. Wszystkie prace były wyjątkowe, wykonane starannie i pomysłowo, z wykorzystaniem różnych technik plastycznych.

Powiem Wam w sekrecie, że Zajączek z zachwytu aż złapał się za uszy, kiedy zobaczył tyle pięknych prac. Trudno było wyłonić spośród nich jedną, dlatego Zając wraz z Panią Anią uzgodnili, że wszystkie prace zostaną wyróżnione i każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom.

Uważamy, że te prace będą stanowiły wyjątkowe ozdoby świąteczne w ich domach, prezentujemy je poniżej, aby mogły nacieszyć także oczy wszystkich osób czytających ten artykuł.

Gratulujemy dzieciom pomysłów i talentu, a rodzicom serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie!


Zosia


Stasiu


Piotrek


Ola


Nina


Natalka


Klara


Mikołaj


Alicja


Elena


FranekKontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: +48 696 061 343
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

HomeKonkurs Plastyczny "Wesoła Pisanka"

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools