Przedszkolaki obchodziły Światowy Dzień Książki

  • PDFDrukujEmail

 

Dnia 23. 04. 2020 obchodziliśmy ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI. Z tej okazji nauczycielki: Aleksandra Górecka, Julianna Jagieniak i Renata Pietrzak zachęcały dzieci oraz rodziców do wykonania ciekawych zadań z wykorzystaniem książki. Zadaniem dzieci między innymi było: stworzenie zakładki do książki, segregacja książek, wysłuchanie opowiadań czytanych przez nauczycielki naszego przedszkola, a następnie przygotowanie ilustracji do wysłuchanej bajki.

Dziękujemy Wszystkim dzieciom oraz rodzicom za udział i zaangażowanie!

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: +48 696 061 343
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

HomePrzedszkolaki obchodziły Światowy Dzień Książki

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools