Informacja dla Rodziców

  • PDFDrukujEmail

SZANOWNI RODZICE!

 

Prosimy o zapoznanie się z informacjami:

- Przed przyprowadzeniem dziecka do przedszkola, pobierz oświadczenie pobytu dziecka w przedszkolu poprosimy Cię o uzupełnienie ankiety o stanie zdrowia dziecka oraz pisemnego potwierdzenia i zapoznania się z procedurami funkcjonowania naszej placówki.

- Do przedszkola przyjdź w maseczce i zdezynfekuj ręce w  przedsionku przedszkola.

- Dziecko powinno być przyprowadzane i odbierane przez jednego rodzica/ opiekuna prawnego.

- Pamiętaj! Do przedszkola przyprowadź zdrowe dziecko – bez objawów chorobowych i  infekcji. Infekcja to podwyższona temperatura ciała, kaszel, katar, osłabienie oraz dolegliwości żołądkowo-jelitowe.

- Rozstanie z osobą przyprowadzającą dziecko do przedszkola odbywa się          w przedsionku przedszkola wyznaczonym miejscu.

- Dzieci nowoprzybyłe w okresie adaptacyjnym (2 tygodnie) mogą wejść do przedszkola z Rodzicem z zachowaniem reżimu sanitarnego. (Mierzenie temperatury, dezynfekcja rąk, zachowanie dystansu społecznego – 1 Rodzic w szatni)

- Osoba pełniąca dyżur zmierzy temperaturę dziecku, w przypadku kiedy temperatura dziecka wskaże stan podgorączkowy lub chorobowy dziecko nie zostanie przyjęte do przedszkola.

- Po zmierzeniu temperatury dziecko zostanie zaprowadzone do szatni i przekazane do grupy.

- Ze względu na stan epidemii dotychczasowe leżakowanie zostało zastąpione krótkim odpoczynkiem. W związku z tym nie ma konieczności przynoszenia piżamy.

- Rodzicu przygotuj swoje dziecko na nową rzeczywistość w przedszkolu. Każda osoba z personelu przedszkola, aby chronić swoje i Wasze zdrowie będzie osłonięta przyłbicą.

- Grupy przebywają w wyznaczonych i stałych salach.

- Dziecko nie przynosi do przedszkola, żadnych przedmiotów i zabawek.

- Sala jest specjalnie przygotowana tak, aby można było skutecznie dezynfekować zabawki. Na sali nie ma dywanu, a ilość zabawek jest mocno ograniczona.

- Będziemy dokładać wszelkich starań, aby zostały zachowane procedury sanitarne dotyczące dezynfekcji i czyszczenia powierzchni.

- Rodzicu przekaż nauczycielowi swój numer telefonu (przynajmniej dwa aktywne numery) i miej go cały dzień przy sobie, gdyż nauczyciel musi mieć z Tobą stały kontakt.

 

- Zapoznaj się z najnowszymi wytycznymi MEN i GIS

https://www.gov.pl/web/edukacja/wytyczne-przeciwepidemiczne-glownego-inspektora-sanitarnego-z-25-sierpnia-2020-r-dla-przedszkoli-oddzialow-przedszkolnych-w-szkole-podstawowej-i-innych-form-wychowania-przedszkolnego-oraz-instytucji-opieki-nad-dziecmi-w-wieku-do-lat-3

Prosimy o pobranie i wypełnienie poniższych dokumentów i przyniesienie ich w dniu przyjścia do przedszkola:

https://drive.google.com/file/d/1BmBPBCSPyPNhmEiBieRtgH3JdK8Csrsv/view?usp=sharing - oświadczenie

https://drive.google.com/file/d/15AS4i71nQ5zLX2t4DUUvsSMpPQELtv0s/view?usp=sharing - upoważnienie

https://drive.google.com/file/d/1D41tHQfKDEzDOx4qBSDeAzeep04b0RK4/view?usp=sharing - zgoda

 

 

 

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: +48 696 061 343
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

Home

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools