Góra Grosza

Dnia 23.11.2015 roku odbyło się przedstawienie pt. „Jesienne zapasy”, które to zapoczątkowało kolejną – już siódmą akcję „GÓRY GROSZA” zorganizowaną w naszym przedszkolu. Cel jest nam, a także wszystkim Państwu dobrze znany. Zbieranie tych drobnych monet może w znaczny sposób pomóc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w rodzinach zastępczych, rodzinnych domach dziecka oraz innych formach opieki. Zapraszamy zatem wszystkie dzieci oraz ich rodziny do wzięcia udziału w tej akcji. Nigdy nas nie zawiedli i mamy nadzieję, że i tym razem tak będzie J PAMIĘTAJMY !!! JEDEN GROSZ ZNACZY NIEWIELE, ALE GÓRA GROSZA JEST NAJWIĘKSZA NA ŚWIECIE !!!

Przedstawienie przygotowały nauczycielki: mgr Dorota Solecka, mgr Dominika Sikora, mgr Katarzyna Lemanik oraz Katarzyna Jurczyk.