Mikołajki w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Tegoroczna aura zasiała w serduszka przedszkolaków niepokój i pytanie: czy uda i się Mikołajowi dotrzeć do naszego przedszkola? Ale brak białego puchu nie zmylił Mikołaja i ku radości dzieci ten oczekiwany przez cały rok Gość przybył do naszego przedszkola na bryczce zaprzężonej w małego kucyka. Dzieci czekały na Mikołaja na placu przedszkolnym ubrane w „Mikołajowe czapki”. Grupa VI powitała Go wierszem, po czym wszystkie przedszkolaki zaśpiewały piosenkę „To Mikołaj”. Uśmiechom nie było końca! Mikołaj odwiedził każdą grupę przedszkolną. Podczas spotkania w salach Mikołaj obdarował dzieci wspaniałymi prezentami. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem. Na zakończenie Mikołaj życzył wszystkim dzieciom oraz pracownikom przedszkola zdrowych i radych świąt Bożego Narodzenia. Obiecał, że powróci do nas za rok.