Zabawy na świeżym powietrzu

  • PDFDrukujEmail

Korzystając z pięknej pogody zaraz po śniadaniu dzieci z grupy V i VI wraz ze swoimi nauczycielkami wyruszyły na boisko „ ORLIK”. Dzieci brały udział we współzawodnictwie w zabawach ruchowych i gimnastycznych z wykorzystaniem sprzętu sportowego. Chłopcy popisywali się umiejętnościami sprawnościowymi z wykorzystaniem piłek do nogi przed dziewczynkami a dziewczynki umiejętnościami gimnastycznymi na sprzęcie do fitnessu. Wspólna zabawa i dobry humor sprzyjał wszystkim dzieciom i paniom.


 

Galeria Przedszkola

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: +48 696 061 343
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

HomeArchiwumRok 2009/2010Zabawy na świeżym powietrzu

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools