TURNIEJ WIEDZY PRZYRODNICZEJ

  • PDFDrukujEmail

Dnia 31.05.2016r. w naszym przedszkolu odbył się TURNIEJ WIEDZY PRZYRODNICZEJ. Celem turnieju było podsumowanie realizacji Planu Rocznego pt. ,,Przedszkolak przyjacielem przyrody” i sprawdzenie wiadomości zdobytych przez dzieci. W turnieju wzięły udział najstarsze grupy przedszkolaków prezentując swoje umiejętności w przygotowanych konkurencjach. Jury oceniało  jakość wykonania poszczególnych zadań.  Dzieci wykazały się bardzo wysokim poziomem wiedzy o zjawiskach zachodzących w przyrodzie, świecie roślin i zwierząt oraz o zachowaniu proekologicznym. Uczestnicy turnieju otrzymali odznakę ,,Przyjaciel przyrody” i słodką niespodziankę.

 

Gratulujemy!

 

Turniej przygotowały panie: v-ce dyrektor Małgorzata Zazula, nauczycielki – Katarzyna Surek, Katarzyna Lemanik, Katarzyna Jurczyk.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galeria Przedszkola

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: +48 696 061 343
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

HomeArchiwumRok 2009/2010TURNIEJ WIEDZY PRZYRODNICZEJ

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools