TURNIEJ WIEDZY PRZYRODNICZEJ

Dnia 31.05.2016r. w naszym przedszkolu odbył się TURNIEJ WIEDZY PRZYRODNICZEJ. Celem turnieju było podsumowanie realizacji Planu Rocznego pt. ,,Przedszkolak przyjacielem przyrody” i sprawdzenie wiadomości zdobytych przez dzieci. W turnieju wzięły udział najstarsze grupy przedszkolaków prezentując swoje umiejętności w przygotowanych konkurencjach. Jury oceniało  jakość wykonania poszczególnych zadań.  Dzieci wykazały się bardzo wysokim poziomem wiedzy o zjawiskach zachodzących w przyrodzie, świecie roślin i zwierząt oraz o zachowaniu proekologicznym. Uczestnicy turnieju otrzymali odznakę ,,Przyjaciel przyrody” i słodką niespodziankę.

Gratulujemy!

Turniej przygotowały panie: v-ce dyrektor Małgorzata Zazula, nauczycielki – Katarzyna Surek, Katarzyna Lemanik, Katarzyna Jurczyk.

HomeArchiwumRok 2009/2010TURNIEJ WIEDZY PRZYRODNICZEJ