OPTYMISTYCZNY FESTIWAL PIOSENKI

  • PDFDrukujEmail

25 maja 2016r o godz 10.00 w Przedszkolu Sióstr Boromeuszek w Kępnie, odbył się Festiwal Piosenki pt." Optymistyczny Festiwal Piosenki Dziecięcej Kępno 2016r".       Tematyka tegorocznego festiwalu, poświęcona była Maryji  - Matce Bożej i wartościom , które wyznawała.

Dzieci z naszego Przedszkola z grupy V  5- latki, tj.Wiktoria Cz. , Pola P.  , Hanna M.  , i Bartosz J. Zaprezentowały swoje umiejętności wokalne w piosence pt." Jest tyle dróg". Podczas całej uroczystości panowała miła i przyjemna atmosfera.Dzieci częstowały się słodkimi ciasteczkami i sokiem.

Za wspaniały występ otrzymały medale, dyplomy i kolorowe  różańce.

 

 

 

Galeria Przedszkola

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: +48 696 061 343
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

HomeArchiwumRok 2009/2010OPTYMISTYCZNY FESTIWAL PIOSENKI

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools