Piknik rodzinny

  • PDFDrukujEmail

W sobotę 11.06.2016 w naszym przedszkolu odbył się "Rodzinny piknik z mamą i tatą". Na przedszkolnym placu zabaw zebrali się rodzice ze swoimi dziećmi. Każda z grup miała swoje miejsce gdzie stał namiot i grill. Na początku zaprezentowały się wszystkie oddziały przedszkolne z częścią artystyczną. Następnie odbyło się wielkie grillowanie, gdzie chętni tatusiowie piekli kiełbaski. Pogoda dopisywała, humory i dobra zabawa. W dalszej części odbył się pokaz  "mody  ekologicznej", gdzie prezentowały się mamy z każdej grupy w różnych wymyślonych  kreacjach. Była też loteria fantowa, kawiarenka gdzie można było nabyć kawę i ciasto, dmuchany zamek, oraz dla chętnych dzieci malowanie twarzy. Piknik ten pozwolił poznać się i zintegrować rodzicom.

Galeria Przedszkola

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: +48 696 061 343
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

HomeArchiwumRok 2009/2010Piknik rodzinny

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools