Jasełkowe spotkania

  • PDFDrukujEmail

„Jest taki dzień...” dobrze znany każdemu z nas, jedyny w swoim rodzaju, który skupia naszą uwagę u schyłku każdego roku, kiedy na świecie króluje mroźny grudzień. To ważny czas również dla dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Kępnie. Po długich przygotowaniach, we współpracy z rodzicami, a nie rzadko również z dziadkami naszych dzieci, nadszedł oczekiwany czas, kiedy można zaśpiewać wreszcie jest, już doczekaliśmy się.... w kolejnych dniach, poczynając od 13 do 16 grudnia, przedszkole odwiedzali goście, dla których dzieci, z wszystkich grup przedszkolny i żłobkowych przygotowały świąteczne jasełka. W uroczy, tylko dzieciom dostępny sposób, przedstawiły najważniejsze elementy związane ze Świętami Bożego Narodzenia, w piosenkach, wierszach, tańcach i życzeniach, dostarczając swoim rodzicom, ale i paniom powodu do wzruszeń.

 

 

Gr I, II, III

 

Grupa V

 

Grupa VII

 

Grupa  VIII

dsc_0206.jpg - 66.98 Kb

dsc_0208.jpg - 83.64 Kb

 

 

Grupa  VI

Galeria Przedszkola

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: +48 696 061 343
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

HomeArchiwumRok 2009/2010Jasełkowe spotkania

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools