Dzień Przedszkolaka

  • PDFDrukujEmail

 

Jak co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Tego dnia pani Agata, pani Aleksandra i pani Julianna przygotowały zabawy muzyczno - ruchowe w ogrodzie. Dzieci świętowały bawiąc się wspólnie i biorąc udział w zabawach. Przedszkolaki zatańczyły czekoladowe „ugi-bugi”, zaproszono do tańca również „Szaloną krowę”. Dzieci uczestniczyły w zabawach z chustą animacyjną. Najciekawszą atrakcją dla dzieci były ogromne bańki. Radość i uśmiech towarzyszył każdemu przedszkolakowi. Mamy nadzieję, że ten uśmiech już nigdy nie zniknie z ich twarzy!

 

 

Kiedy śmieje się dziecko,

śmieje się cały świat”

~Janusz Korczak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Galeria Przedszkola

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: +48 696 061 343
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

HomeDzień Przedszkolaka

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools