Dzień Edukacji Narodowej

  • PDFDrukujEmail

 

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie. Dlatego też w naszym Przedszkolu uroczyście obchodziliśmy ten dzień. Jak co roku w spotkaniu uczestniczyli wszyscy pracownicy przedszkola. Po oficjalnym powitaniu przez Panią Dyrektor i złożeniu życzeń dzieci z grupy VII wyrecytowały piękne wiersze oraz zaprezentowały swoje umiejętności podczas śpiewania piosenek i tańców.

 

Na zakończenie tej pięknej uroczystości każdy pracownik otrzymał przepiękny kwiat słonecznika oraz słodki poczęstunek w formie tortu a dzieci słodką niespodziankę.

 

 

 

 

 

 

 

Galeria Przedszkola

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: +48 696 061 343
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

HomeDzień Edukacji Narodowej

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools