Obchody Święta Niepodległości

Obchody Święta Niepodległości już na stałe wpisały się w kalendarz uroczystości naszego przedszkola. I chociaż nasza przedszkolna codzienność bardzo się zmieniła, ten dzień pozostał dla małych Polaków wyjątkowy i nie zrezygnowaliśmy z okazji do radosnego świętowania. Dnia 10 listopada 2020r. mieliśmy przyjemność obejrzeć piękną inscenizację w wykonaniu grupy V. Ich zaangażowanie i aktorski talent nagrodzony został gromkimi brawami. Następnie, o godzinie 11:11 wspólnie odśpiewaliśmy hymn narodowy w ramach akcji "Niepodległa do hymnu". Korzystając z dostępu do nowoczesnych technologii, obejrzeliśmy koncert patriotyczny w wersji online „Polska, nasz wolny kraj” – ciekawa, muzyczna lekcja historii która bardzo przypadła do gustu naszym przedszkolakom. Zaznajamianiu dzieci z symbolami narodowymi towarzyszy nie tylko poczucie powagi tematu, ale przede wszystkim radość - dlatego ten dzień na pewno na długo pozostanie w pamięci Małych Patriotów.

Filmy z uroczystości [kliknij tutaj]

HomeObchody Święta Niepodległości