Obchody Święta Niepodległości

  • PDFDrukujEmail

 

Obchody Święta Niepodległości już na stałe wpisały się w kalendarz uroczystości naszego przedszkola. I chociaż nasza przedszkolna codzienność bardzo się zmieniła, ten dzień pozostał dla małych Polaków wyjątkowy i nie zrezygnowaliśmy z okazji do radosnego świętowania. Dnia 10 listopada 2020r. mieliśmy przyjemność obejrzeć piękną inscenizację w wykonaniu grupy V. Ich zaangażowanie i aktorski talent nagrodzony został gromkimi brawami. Następnie, o godzinie 11:11 wspólnie odśpiewaliśmy hymn narodowy w ramach akcji "Niepodległa do hymnu". Korzystając z dostępu do nowoczesnych technologii, obejrzeliśmy koncert patriotyczny w wersji online „Polska, nasz wolny kraj” – ciekawa, muzyczna lekcja historii która bardzo przypadła do gustu naszym przedszkolakom. Zaznajamianiu dzieci z symbolami narodowymi towarzyszy nie tylko poczucie powagi tematu, ale przede wszystkim radość - dlatego ten dzień na pewno na długo pozostanie w pamięci Małych Patriotów.

Filmy z uroczystości [kliknij tutaj]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Galeria Przedszkola

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: +48 696 061 343
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

HomeObchody Święta Niepodległości

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools