Światowy Dzień Pluszowego Misia

  • PDFDrukujEmail

 

Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci”, tak śpiewa Miś Uszatek, bohater dziecięcej dobranocki. Mimo, że pluszowy i z „klapniętym” uszkiem to ma rację! Od zawsze Miś był ulubionym przyjacielem dzieci i ten przytulanka, i ten w bajce. Dzień Misia i w naszym przedszkolu był powodem do świętowania. W tym roku, z powodu epidemii miał nieco inny charakter. Każda grupa przedszkolna przeżywała go na swój sposób i bez udziału pluszaków z domu, ale nie mniej uroczyście. Przedszkolaki z zadowolonymi minami wędrowały do domu, a jak to wyglądało ? Zobaczcie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 


 

Galeria Przedszkola

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: +48 696 061 343
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

HomeŚwiatowy Dzień Pluszowego Misia

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools