Mikołajki

  • PDFDrukujEmail

04 grudnia gościliśmy w przedszkolu niezwykłego gościa. Do przedszkola przybył z dalekiej Laponii Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów.

 

 

Dzieci z oddziału IV w imieniu wszystkich dzieci przywitały Mikołaja i zaprezentowały swoje umiejętności wokalno-taneczne. Dzieci nieuczestniczące w przedstawieniu miały możliwość obejrzenia relacji online.  Następnie Mikołaj spotkał się z dziećmi pozostałych oddziałów, po czym Przedszkolaki zaprosiły Mikołaja do wspólnej zabawy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galeria Przedszkola

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: +48 696 061 343
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

HomeMikołajki

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools