Wigilia przedszkolna

  • PDFDrukujEmail

 

...Wigilia kolędą brzmiąca, wigilia z dobrym życzeniem , wigilia ze spełnionym marzeniem...”

W naszym przedszkolu tradycyjnie wigilijne potrawy goszczą na stole podczas obiadu w przedświątecznej porze. W piątek, 18 grudnia, przy kolędzie, świątecznej dekoracji i dobrym nastroju spotkaliśmy się i w tym roku. Ze względu na pandemię uroczysta, przedszkolna wigilia odbyła się w nieco innej formie. Każda grupa przeżywała ją w swoim gronie, z zachowaniem bezpieczeństwa. Nie było też tradycyjnego łamania się opłatkiem. Panie dyrektor przekazały życzenia dzieciom i pracownikom w kolejnych grupach. Niemniej jednak był czas uroczysty i mile spędzony, przy pysznych wigilijnych potrawach. Niech ta fotorelacja będzie odzwierciedleniem tamtych chwil.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galeria Przedszkola

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: +48 696 061 343
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

HomeWigilia przedszkolna

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools