Dyskoteka karnawałowa

  • PDFDrukujEmail

Karnawał to według tradycji czas przepełniony muzyką i zabawą. 27 stycznia 2021 r w naszym przedszkolu odbyła się „Dyskoteka karnawałowa” Wszyscy na nią długo czekaliśmy. Tego dnia już od rana w przedszkolu panował wyjątkowo radosny nastrój. Sale wyglądały bajecznie i kolorowo, przystrojone serpentynami i balonami. Dzieci przez cały dzień uczestniczyły w tańcach i zabawach. Dobra zabawa została uwieczniona przez fotografa i nie tylko… . Następnie kolejno poszczególne grupy bawiły się i tańczyły pod okiem pani Agaty, w rytmach muzyki dyskotekowej, na holu przedszkola, który na ten dzień zamienił się w prawdziwą salę disco. Kolorowe światła, lasery migające w rytm muzyki… .Wystrój wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Tego dnia nie zabrakło również słodkich niespodzianek . Wszyscy wspólnie wspaniale się bawiliśmy - czego dowodem są zdjęcia - zapraszamy do oglądania!

 

 

 

Fotorelacja

 

 


 

 

 

 

Galeria Przedszkola

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: +48 696 061 343
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

HomeDyskoteka karnawałowa

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools