KĄCIK RODZICA 2021/22

  • PDFDrukujEmail

UWAGA RODZICE !

Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej przygotowało kolejne rozwiązania z myślą o wsparciu rodzin. Jednym z nich jest dofinansowanie obniżenia opłaty za pobyt dziecka w żłobku. Prosimy o zapoznanie się z poniżej zamieszczonymi informacjami. W celu realizacji zadań rodzice dzieci uczęszczających do żłobka zobowiązani są do przedstawienia rozszerzonych danych. Zwracamy się z prośbą o wypełnienie aktualnych danych. Druk do wypełnienia przekażą opiekunowie grup oraz podany jest w linku poniżej do samodzielnego wydruku. Po wypełnieniu prosimy o zwrot do Urzędu Miasta i Gminy w Kępnie.

 

Informacja o dofinansowaniu

 

-----DRUK DO POBRANIA-----

 

UBEZPIECZENIE NNW

Dyrektor Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Kępnie informuje, iż w roku szkolnym 2021/22 wzorem lat ubiegłych – ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków dziecka jest dobrowolne. Mogą państwo wybrać oferty różnych firm ubezpieczeniowych. Nasza placówka w uzgodnieniu z Radą Rodziców, aby ułatwić dostęp do zawarcia ubezpieczenia, przekazuje państwu ofertę i dostęp elektroniczny firm, w których państwo w poprzednich latach mieli ubezpieczone dzieci. InterRisk TUS.A. Vienna Insurance Grup przygotował specjalna ofertę EDUPlus, oraz AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A z oferta ubezpieczeniową Twoje dziecko.

InterRisk:

Bezpośredni link do oferty:

 

AVIVA:

Ulotka TWOJE DZIECKO

Informacje o produkcie ubezpieczeniowym

Tabela procentowego uszczerbku na zdrowiu

 

Poniżej znajduje się link do zawierania polis w formie elektronicznej dla Żłobka Miejskiego w Kępnie.

Należy otworzyć link, przejść przez proces zawarcia umowy oraz opłacić polisę.


https://twojedziecko.aviva.pl/start/?token=FF9BAF6742FC0052CBD594AED8C172BB6A37D49B27E4C7C9FA77745C24C21A24

 

ZEBRANIE

Galeria Przedszkola

Kontakt

Przedszkole Samorządowe nr2
ul. Ks. Wawrzyniaka 40
63-600 Kępno
Tel: +48 696 061 343
Email: przedszkole.nr2.wkepnie@wp.pl

HomeŻłobekKĄCIK RODZICA

Layout setting

Direction

Menu style

Theme color

User tools