KĄCIK RODZICA 2021/22

UWAGA RODZICE !

Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej przygotowało kolejne rozwiązania z myślą o wsparciu rodzin. Jednym z nich jest dofinansowanie obniżenia opłaty za pobyt dziecka w żłobku. Prosimy o zapoznanie się z poniżej zamieszczonymi informacjami. W celu realizacji zadań rodzice dzieci uczęszczających do żłobka zobowiązani są do przedstawienia rozszerzonych danych. Zwracamy się z prośbą o wypełnienie aktualnych danych. Druk do wypełnienia przekażą opiekunowie grup oraz podany jest w linku poniżej do samodzielnego wydruku. Po wypełnieniu prosimy o zwrot do Urzędu Miasta i Gminy w Kępnie.

Informacja o dofinansowaniu

-----DRUK DO POBRANIA-----

UBEZPIECZENIE NNW

Dyrektor Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Kępnie informuje, iż w roku szkolnym 2021/22 wzorem lat ubiegłych – ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków dziecka jest dobrowolne. Mogą państwo wybrać oferty różnych firm ubezpieczeniowych. Nasza placówka w uzgodnieniu z Radą Rodziców, aby ułatwić dostęp do zawarcia ubezpieczenia, przekazuje państwu ofertę i dostęp elektroniczny firm, w których państwo w poprzednich latach mieli ubezpieczone dzieci. InterRisk TUS.A. Vienna Insurance Grup przygotował specjalna ofertę EDUPlus, oraz AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A z oferta ubezpieczeniową Twoje dziecko.

InterRisk:

Bezpośredni link do oferty:

AVIVA:

Ulotka TWOJE DZIECKO

Informacje o produkcie ubezpieczeniowym

Tabela procentowego uszczerbku na zdrowiu

Poniżej znajduje się link do zawierania polis w formie elektronicznej dla Żłobka Miejskiego w Kępnie.

Należy otworzyć link, przejść przez proces zawarcia umowy oraz opłacić polisę.

ZEBRANIE

HomeŻłobekKĄCIK RODZICA